Levné ubytování České Budějovice pension 370Kč


Popis inzerátu
Pension Levné ubytování České Budějovice se nachází nedaleko firmy Robert Bosch a Budějovický Budvar, v klidné části Českých Budějovic. Ubytování České Budějovice levně je vhodný pension pro služební cesty i rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích.

Pension České Budějovice levně disponuje prostornými a kvalitně vybavenými pokoji s vlastním WC, koupelnou, minibarem a kvalitním Wi-Fi připojením k internetu. Ubytování české Budějovice pension je vybaven LCD televizí s plochou obrazovkou, rádiem a satelitním příjmem.

Pension České Budějovice ubytování má skvělou více než dvacetiletou tradici, je stále velice oblíben a patří mezi často navštěvované hotely a pensiony ve městě České Budějovice.

Parkování je možné před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti v objektu Levné ubytování České Budějovice pension.

Jako některé pensiony ve městě České Budějovice a v okolí jsou vybaveny restauraci, i pension Levné ubytování České Budějovice připravuje ve vlastní restauraci chutné snídaně. Večeři si ubytovaní hosté mohou vybrat z bohaté nabídky jídelního lístku.
Technické parametry
Kategorie:
Ubytování
Podobné inzeráty