Jak vložit inzerát na inzerce.cz?

 

Na úvodní stránce serveru www.inzerce.cz nejprve klikněte na zelené políčko +VLOŽIT INZERÁT, které se nachází v pravém horním rohu. Po tomto úkonu se dostáváte ke kroku č. 1, ve kterém vyplníte základní informace, jako je kategorie, kterou můžete vybrat z naší nabídky, dále nadpis inzerátu a vaše emailová adresa. Nadpis inzerátu by měl být stručný a výstižný, měl by dobře popisovat danou věc/službu, kterou chcete nabízet či poptávat, jelikož právě to pomůže k vyhledávání daného produktu. Po zadání Vaší emailové adresy kliknete na zelené políčko POKRAČOVAT.

 

 

Tímto se dostáváte ke kroku č. 2. V tomto kroku můžete zapsat podrobnější informace, jako například typ inzerátu (koupím, prodám, vyměním), dále popis, který by měl být stejně jako nadpis stručný (maximální počet 5000 znaků), jasný a napsán v Českém jazyce. Před odesláním popisu si prosím pozorně přečtěte text inzerátu. Další důležitou informací je cena, dále tagy, jež jsou klíčová slova, která obsahuje inzerát, a jako poslední platnost inzerátu do dne, kdy jej chcete inzerovat. Platnost můžete zadat kliknutím na ikonku modrého kalendáře a vybrat si patřičný datum, nebo zaškrtnout políčko neomezeně.

                           

 

V následujícím kroku č. 3 můžete zadat videa či fotografie jak formou odkazu, tak i soubory z Vašeho počítače.

  

 

Krok č. 4 bude obsahovat Vaše kontaktní údaje, jako jméno a příjmení, emailovou adresu, telefon, poštovní směrovací číslo a heslo, které slouží pro pozdější úpravu inzerátu a přístupu k Vašemu účtu. Na závěr se seznamte se smluvními podmínkami našeho serveru, které se týkají zpracování Vašich osobních údajů a pokud souhlasíte, zaškrtněte políčko.

Na konec klikněte na políčko DOKONČIT A VLOŽIT INZERÁT.

 

 

V kroku č. 5 si můžete ověřit, zda byl Váš inzerát úspěšně vložen. Přejeme hodně štěstí při inzerování!